Życie potrafi nas zaskoczyć znienacka.

Los potrafi nas zaskoczyć niemiłym kaprysem. W tak zaistniałych okolicznościach częstokroć  niezbędna jest nam kasa, która bardzo często może naprawdę wyciągnąć nas z sporej ilości trudnych sytuacji. Placówki bankowe niestety nie zawsze chcą udzielić wsparcia. Długie procesy weryfikacyjne przeważnie są zakończone odmową przyznania kredytu czy jakiejś pożyczki. Znakomitą alternatywę stanowią pożyczki pozabankowe.

Plusy pożyczek pozabankowych.
Pożyczki pozabankowej bez koniecznej weryfikacji konta to przeważnie jedyny realny sposób na osiągnięcie nagłego zastrzyku gotówki. Mają one wielką przewagę nad poszukiwaniem jakiejś pożyczki w zwyczajnych placówkach bankowych, z powodu na redukcję formalności do minimalnej ilości. Takie pozabankowe placówki w ogóle nie weryfikują danego klienta w BIK, ani nie wymagają od niego zaświadczenia o jego zatrudnieniu czy wysokości jego zarobków. Klient nie musi w ogóle okazywać stanu własnego konta a ponadto wpływów z ostatnich miesięcy.

W jaki sposób takie pożyczki  są wypłacane klientowi?
Wszelka formalność uzyskania pozabankowej pożyczki została zredukowana do minimum. Dlatego, proces uzyskania pieniędzy jest dość szybki oraz płynny. Znacząca większość placówek gwarantuje możliwość złożenia elektronicznego formularza i przelania pieniędzy na konto. W zdecydowanej większości placówek cała ta weryfikacja polega jedynie na potwierdzeniu tożsamości osoby która stara się o przyznanie pożyczki, natomiast nie jej wypłacalności czy też tzw. zdolności kredytowej. W zdecydowanej większości przypadków, decyzja o przyznaniu pieniędzy przyznawana jest po około 15 minutach. Pieniądze te przelewa się na wskazane we formularzu konto osoby która ubiega się się o pożyczkę pozabankową. Bardzo ważny jest też fakt, że spora większość placówek oferuje możliwość przedłużenia terminu spłaty w sytuacji jakichkolwiek kłopotów finansowych.

Autor: chwilowki bogatynia