Wystarczy na przykład do tego celu użyć sody oczyszczonej.

Zupełnie nie wiesz jak pozbyć się przykrych zapachów? Poniżej podajemy efektywne sposoby na pozbycie się zapachów po kocich a także psich niespodziankach.

Czasem bywa tak, że nasz nowy pupil nie potrafi jeszcze załatwiać swoich potrzeb na podwórku. Wtedy pozostawia przeważnie te nieprzyjemne niespodzianki na dywanie. Jak pozbyć się tego nieprzyjemnego zapachu z wykładziny? Starczy do tego celu użyć sody oczyszczonej. Trzeba miejsce, w jakim nasz pies czy kot zostawił nam niespodziankę opruszyć sodą oczyszczoną a także pozostawić na całą noc. Gdyby jednakże zapach nadal się utrzymywał należy tą czynność powtórzyć od nowa jeszcze raz.
Po naszych zwierzątkach czasami pozostaje przykry zapach w mieszkaniu. Nie ma co w tym celu kupować drogich odświeżaczy powietrza, ponieważ tylko i wyłącznie neutralizują przykry zapach. Należy kupić preparat bakteriobójczy ,który nie tylko zlikwiduje niemiły zapach, niemniej jednak samą jego przyczynę. A co jeśli z piwnicy ulatnia się zapach wilgoci? By zlikwidować ten przykry zapach możesz wykorzystać parę przeciętych na pół cebul. To właśnie one wchłoną brzydki zapach. Natomiast z pleśnią musimy rozprawić się raz, a dobrze. W tym celu będziesz mógł użyć parę kropelek chlorowanego wybielacza. Ten sposób jest rzeczywiście bardzo skuteczny.

Więcej: Usuwanie wilgoci Bydgoszcz