W obecnych czasach żyjemy w dobie internetu.

W dzisiejszych czasach żyjemy w dobie internetowej. Możemy nie lubić sieci, można udawać, że w ogóle nas nie interesuje, natomiast każdy wie, że globalna sieć jest jednym z podstawowych narzędzi zarówno pracy jak i rozrywki każdego z nas.

 

W ostatnim czasie w siłę rosną internecie strony, których autorzy emocjonalnie opisują swoją własną rzeczywistość. Należy zwrócić uwagę na przykład na blogi turystyczne. Jakiś czas temu przyglądałem się kilku blogom, które wyjątkowo mi się spodobały. Tak sobie pomyślałem, że właścicielka tych blogów na pewno posiada cudowne życie. Podróżuje, dzieli się własnymi pięknymi wspomnieniami i na dodatek dostaje za to pieniądze.

 

Oczywiście nie piszę tego aby wzbudzić jakąś zazdrość czy cokolwiek, jeśli nawet to tylko tą zazdrość pozytywną, która zachęca nas codziennie aby wyjść z swojego domu i zarobić na chleb. A jeśli już przy zarobkach jesteśmy myślałem o pracy blogera. Sam osobiście z przyjemnością prowadziłbym blog podróżniczy, przecież i tak po każdej podróży zanudzam moich bliskich filmikami i zdjęciami, które robię podczas podróży. Jedynie z tą różnicą, iż za moją podróż płacę swoimi pieniędzmi…

 

Może się nie znam, pewnie jestem optymistą i za chwileczkę dowiem się, że jest to zawód obciążony innymi kłopotami, o których ja nie mam nawet pojęcia. Mimo wszystko, w momencie kiedy tak czytam blogi z zazdrością o następnych przygodach rzeczywiście żałuję, że sam nie spróbowałem.

Zobacz: https://drahimtravel.pl/