Uwzględniając koncepcję naszego hotelu…

W hotelowej branży równie istotna jak poziom świadczonych usług, jest identyfikacja wizualna konkretnego hotelu. Ma ona nieść informację na temat naszego hotelu.

Hotelowe druki projektowanie – przy wyborze stosownej szaty graficznej, musimy odpowiedzieć sobie na jedno ważne pytanie, jaki jest klimat naszego obiektu oraz jakich kontrahentów, chcielibyśmy pozyskać, czy będzie to na przykład klient biznesowy, w delegacji czy przeważać będą przeważnie rodziny.

Na etapie tworzenia brandingu należy także dokładnie pomyśleć o tym, jak możemy skonkretyzować naszą wizję budynku przy pomocy etui na kartę hotelową a ponadto zlecić druk hotelowego menu. Mając na uwadze koncept własnego obiektu powinniśmy pamiętać o tym by hotelowe druki , menu i etui na kartę były jak najbardziej spójne z naszą wizją.

Wizualizacja hotelu to jakby nasza wizytówka. Jeśli każdy taki element (hotelowe druki , etui na kartę hotelową, druk karty dań) zleci się jednej konkretnej firmie, to na pewno znacznie mniej zapłacimy.

Jak stare porzekadło mówi ” jak cię widzą, tak cię piszą”, dlatego też tak istotne jest poważne podejście do tematu oraz budowa wizualnych symboli (druki hotelowe projektowanie, druk karty dań, etui na kartę hotelową), które nadadzą naszemu obiektowi oryginalny charakter.

Autor: druki hotelowe