Przepiękny wygląd samochodu osobowego…

Znakomity design samochodu osobowego nie jest możliwy do zdobycia jeżeli pod uwagę nie weźmiemy tego, jakie posiadamy w aucie felgi, innymi słowy koła.
Najbardziej popularne są stalowe felgi ,które niestety często nie wyglądają zbyt ładnie i tak faktycznie prawie każdy, piekny pojazd potrafią przemienić w niezbyt ładny. Wizerunek auta to w bardzo dużej mierze właśnie kółka. Z tegoż także względu coraz więcej osób wybiera do swojego samochodu aluminiowe felgi jakie dodają samochodowi przepięknego wyglądu, klasy, a w niektórych sytuacjach znacznie sportowego charakteru. Wszystko zależy od tego jakie felgi zakupimy, a też od tego do jakiego samochodu je zamontujemy.
Felgi są w różnych wielkościach. Niedawno znanym rozmiarem felg był rozmiar 15 cali. Aktualnie coraz częściej można spotkać auta z felgami w rozmiarze 17 cali, a także 18 oraz 19. Jak zatem można spostrzec rozmiar koła rośnie.
Jeśli jednakże pragniemy podróżować w miarę komfortowo, to dobrze jest zdecydować się na felgi z rozmiarem od 15 do 17 cali. Im większych rozmiarów koło tym znacznie mniejsze opony, ponieważ profil takiej opony będzie znacznie niższy. Posiadamy zatem znacznie mniej gumy jaka amortyzuje różnorodnego rodzaju nierówności. Powinno się mieć to na uwadze.

Więcej: konfigurator felg