Główna siedziba naszego przedsiębiorstwa położona jest w Mrągowie.

Farmtrac jest producentem rolniczych ciągników. Siedziba przedsiębiorstwa położona jest w Mrągowie. To wiodący wytwórca w biznesie. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2000 roku. Z skromnego przedsiębiorstwa w przeciągu kilkunastu lat Farmtrac stał się jednym z największych producentów ciągników na terenie naszego kraju. Do tego czasu uzyskał bardzo wiele ważnych nagród branżowych. Jest także uznawanym przedsiębiorcą w regionie, inicjatorem programu pod tytułem ,Jestem z Mrągowa” promującego miasto Mrągowo.
Farmtrac proponuje szeroki wybór różnego typu części do ciągników rolniczych. Części c-385 oraz dodatkowo części do c 360 ciągników rolniczych również znaleźć można w ofercie naszego przedsiębiorstwa.
U nas znajdą Państwo szeroki asortyment rozmaitych części do ciągników rolniczych c-386 oraz c 360. Zawsze w atrakcyjnej cenie, przy niezwykle szybkim czasie realizacji Państwa zamówienia. Zamówienie u nas złożysz wygodnie, szybko i bez jakichkolwiek problemów. Pracownicy naszej firmy są do Waszej dyspozycji w godzinach w których otwarty jest nasz sklep. Jeśli posiadasz wątpliwości jakiej dokładnie części szukasz warto skorzystać z wsparcia naszych specjalistów. Z chęcią pomożemy oraz podpowiemy stosowne rozwiązanie. W naszej firmie możecie liczyć nie tylko na najlepsze części zamienne do ciągników, ale także na pełen profesjonalizm całego procesu realizacji zamówienia. Skontaktuj się z nami, ażeby poznać całkowity zakres oferty naszego sklepu.

Źródło: części do c 360