A przed Tobą to co najprzyjemniejsze.

Spełniło się Twoje marzenie. Niebawem wprowadzisz się do swojego mieszkania. Po długiej i wyboistej drodze, różnych zabiegów powiązanych z ubieganiem się o kredyt i wizytach u notariusza, w końcu dostałeś klucze. Przed tobą to co przyjemne. Umeblowanie swojego mieszkania.

Na pierwszy strzał pójdzie łazienka, bez której nie da się żyć. Już na etapie szczegółowego projektu dokładnie zaplanowano czy będzie wyposażona w wannę czy też w brodzik. Wszystkie te decyzje są ograniczone rozłożeniem pionów oraz rur które odpowiedzialne są za doprowadzenie wody. Pozostaje już tylko kupić kafelki i terakotę podłogową, oświetlenie a także zamówić wszystkie meble.

W tej chwili cała uwaga przenosi się do kuchni. To właśnie ona będzie sercem mieszkania. Bez względu na to czy kuchnia wyposażona w spiżarkę oraz jadalnię, czy tylko aneks kuchenny, połączony z salonem. Niezależnie od układu pomieszczenia na pewno warto zamówić kuchnie robione na wymiar. Gwarantuje nam to optymalne zagospodarowanie dostępnej powierzchni. Pomoc sprawdzonego architekta może zaoszczędzić w późniejszym czasie niesłychanie dużo problemów które często pojawiają się przy nieergonomicznym rozstawieniu mebli.

Czas na nasze pokoje.  Wyprawy po nowe meble to prawdziwa frajda. W końcu możemy nadać styl swojemu mieszkaniu. A może będzie to totalnie surowy styl skandynawski pełen szarości i bieli.

Autor: szafy na wymiar Katowice