Bardzo dobrym pomysłem będzie też zapoznanie się z różnymi rekomendacjami.

Osoby, które systematycznie ćwiczą na siłowni, bardzo często pragną zwiększyć masę ciała. Chcą, ażeby ich umięśniona sylwetka była dobrze widoczna, dlatego też żeby to osiągnąć muszą przejść na specjalną dietę, która zapewni im dużą ilość kalorii. Natomiast, niekiedy trudno dostarczyć taką dawkę kalorii wraz z jedzeniem, poprzez to niejednokrotnie warto zdecydować się na sprawdzone odżywki dla sportowców. A które odżywki będą lepsze? Czy będzie to Mass Extreme czy też Mutant Mass?

Każdy produkt tego rodzaju może zadziałać inaczej na każdą jednostkę. Należy więc dokładnie zapoznać się z wszelkimi ulotkami które są dołączane do tych wyrobów, sprawdzając, dla kogo tak właściwie zostały one przygotowywane. Znakomitym pomysłem będzie też zaznajomienie się z różnymi opiniami tworzonymi przez ludzi, którzy mieli już możliwość skorzystać z takich samych substancji i środków na masę. Częstokroć to właśnie  oni mogą doradzić najlepiej, po co powinniśmy sięgnąć – po odżywkę Mass Extreme czy Mutant Mass.

Innym wyjściem będzie uzyskiwanie dodatkowej ilości kalorii wraz z posiłkami. Wbrew pozorom nie trzeba w ogóle zjadać ogromnych ilości jedzenia, ażeby przybrać na masie. Wystarczy że będziemy wybierać produkty o wysokim indeksie kalorycznym, czyli na przykład wszelkiego typu oleje oraz dodatkowo orzechy.

Autor: http://budujsile.pl/mutant-mass-czy-mass-extreme/