Miękka, lekka, przyjemna w dotyku pościel 3d.

Składająca się z poszewki na kołderkę a oprócz tego z poszewek na dwie poduszki pościel 3d ma dwustronny wzór. Na jednej stronie umieszczono kwiaty oraz przewijające się pomiędzy nimi liście. Z drugiej natomiast zestaw ma jednolity kolor w bardzo jasnym, zbliżonym do beżu odcieniu. Komplet nasz nie tylko jest doskonałą kompozycją pod katem barw, ale też całkowicie odpowiada dzisiejszym standardom.

Miękka, lekka, przyjemna w dotyku pościel 3d w czasie upałów dać przyjemne ochłodzenie. Jakość jej zasługuje niewątpliwie zarówno na uznanie, jak i na podkreślenie, ponieważ jest wyprodukowana z tkanin wysokogatunkowych, takowych jak jedwab, satyna, bawełna, dzięki którym idealnie sprawdza się w użytkowaniu. Pościel 3d wyróżnia się łagodną, stonowaną gamą kolorystyczną, a za sprawą jej nowoczesnego wzornictwa możemy przypasować ją do każdego wystroju sypialni.

Pościel 3d została wykonana z bardzo dobrego surowca, jakim niewątpliwie jest satynowa bawełna. To dzięki niej zachowa najwyższą trwałość a ponadto wysokie nasycenie barw w czasie bardzo wielu lat, bez względu na to, ile razy będzie prana. Odznacza się intensywnością kolorów a także szczególnie interesującym wzorem. Zagwarantuje miły relaks oraz spokojny sen, ponieważ jest miła w dotyku.

Więcej: pościel bawełniana 3d